دستگیری متهم شماره یک شرکت کیشکور خودرو/ بزرگترین پرونده کلاهبرداری سیستان و بلوچستان بسته شد

کد مطلب: 422659  |  تاريخ: یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵  |  ساعت: ۰۰:۵۸


دستگیری متهم شماره یک شرکت کیشکور خودرو/ بزرگترین پرونده کلاهبرداری سیستان و بلوچستان بسته شد

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: کلاهبردار میلیاردی که با ترفند فروش خودرو در جنوب استان اقدام به کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد.
به گزارش طلوع کنارک، سردار حسین رحیمی با اعلام این خبر اظهار داشت: ساعت 1:30 دقیقه بامداد روز شنبه در یک عملیات پیچیده اطلاعاتی در اطراف تهران متهم پرونده کلاهبردار میلیاردی جنوب استان دستگیر شد.
 
وی با بیان اینکه در این پرونده 2 هزار و 50 مالباخته شناسایی شدند. افزود: در پایش های تخصصی و بررسی‌های میدانی ماموران دریافتند که این متهم حرفه‌ای پس از کلاهبرداری از شهروندان به خارج از کشور متواری شده که تحقیقات پلیس ادامه داشت تا اینکه ماموران دریافتند این کلاهبردار حرفه‌ای با ترفندهای مختلف وارد کشور شده است.
 
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در ادامه تصریح کرد: با اشراف اطلاعاتی پلیس محل دقیق اختفای این فرد، شناسایی و در حالی که وی داخل صندوق عقب یک خودرو در یک ویلا در شمال دماوند مخفی شده بود دستگیر شد.
 
در این خصوص حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم حمیدی مدیر کل دادگستری سیستان و بلوچستان نیز ضمن تایید این خبر به خبرگزاری میزان گفته بود که با تلاش چندماهه ماموران قضایی و انتظامی، فردی که در غالب پیش فروش خودرو فقط در سیستان وبلوچستان 2 هزار و 500 خودرو به مردم فروخته و متواری شده بود دستگیر شد.
 
گفتنی است فردی به هویت«ا.م» با سو استفاده از اعتماد و سادگی مردم و بهره گیری از واسطه های با نفوذ در جنوب سیستان و بلوچستان اقدام به این کلاهبرداری میلیاردی کرده بود.

http://www.pahreh.ir/detail/News/422659/13

چاپ خبر