افتتاح سی امین بیمارستان صحرایی در سیستان و بلوچستان/ خدمات رسانی به بیش از یک میلیون نفر در 29 بیمارستان

کد مطلب: 422333  |  تاريخ: سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵  |  ساعت: ۰۷:۳۹


افتتاح سی امین بیمارستان صحرایی در سیستان و بلوچستان/ خدمات رسانی به بیش از یک میلیون نفر در 29 بیمارستان

معاون بهداری قرارگاه قدس جنوب شرق کشور گفت: همزمان با رزمایش بزرگ پیامبر اعظم (ص) سی امین بیمارستان صحرایی سپاه در شهرستان سراوان افتتاح شد.
به گزارش طلوع کنارک، سرهنگ غلامعلی کفاش در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی عصرهامون، با اعلام این خبر تلاش برای رفع محرومیت و خدمت واقعی و صادقانه سپاه به مردم را از والاترین ارزش های راه اندازی این بیمارستان ها دانست و اظهار داشت: این بیمارستان به همت بهداری قرارگاه قدس جنوب شرق کشور در منطقه اسفندک شهرستان سراوان افتتاح و به مدت یک هفته به مردم منطقه به صورت رایگان خدمات می دهد.
وی با بیان اینکه پزشکان این بیمارستان از مرکز بهداری شمال شرق سپاه کشور(مشهد) به استان اعزام شده اند، ادامه داد: در این بیمارستان کلیه خدمات بهداشتی، کلینیکی، پاراکلینیکی، اتاق عمل، داروخانه،آزمایشگاه ، اورژانس، رادیولوژی، اطفال، جراحی قلب و عروق، زنان و زایمان و عفونت داخلی و ارتوپدی، چشم پزشکی ارائه می شود.
سرهنگ کفاش گفت: همزمان با افتتاح این بیمارستان یک بیمارستان صحرایی دیگر نیز ویژه رزمایش پیامبر اعظم در بخش جالق شهرستان سراوان جهت پشتیبانی رزمایش افتتاح شده است.
تاکنون 29 بیمارستان صحرایی در سیستان و بلوچستان به بهره‌برداری رسیده است که به بیش از یک میلیون و 200 هزار نفر در این بیمارستان‌ها خدمات‌رسانی شده است و خدمات این بیمارستان‌ها یکی از امنیت پایدار در منطقه است.

http://www.pahreh.ir/detail/News/422333/13

چاپ خبر